Čoko Moko torta

dana

Print Friendly, PDF & Email

Nadjoh nekoliko recepata na internetu sa dobro jutro margarinom i kupovnim gotovim korama, pa sam i ja odlučila da probam… Šta reći, brzo, fino i lako.

SASTOJCI:

1 pakovanje gotovih kora za torte
700 ml kisele pavlake 20% mm
500 gr dobro jutro margarina
400 g mlevenog keksa
3 kesice šlag pene
300 g šećera u prahu

PRIPREMA:

  1. Margarin umutiti, dodati šećer, umutiti, dodati kiselu pavlaku. Sve fino sjediniti i dodati mleveni keks (po izboru plazma, petit ber ili bevita).
  2. U drugoj činiji umutiti šlag penu po uputstvu sa kesice i sad samo filovati gotove kore.
  3. Kora pa fil od keksa, pa tanko premazati šlagom, pa tako uraditi još dva puta.
  4. Tortu ukrasiti preostalim šlagom ili je ukrasiti po želji.

Recept za: Čoko Moko torta



diksi
diksihttp://www.facebook.com/pages/DIJANINA-KUHINJA/189360084481362
Ja sam Dijana, volim da kuvam i eksperimentišem u kuhinji. Moji najverniji degustatori su moj suprug i moj sin, ujedno, oni su i moji najveći kritičari. Imam svoju fb stranicu Dijanina kuhinja.

POSTAVI ODGOVOR

Molimo Vas unesite Vaš komentar
Molimo Vas, unesite Vaše ime

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.

88,946FansLike
85FollowersFollow
3,388FollowersFollow
4,172FollowersFollow
1,298FollowersFollow
2,210SubscribersSubscribe

2 u 1 supa i pirinač – jeftino i brzo

Nešto utanjismo ovih dana...te je red došao na ono ništa što imamo u frižideru, zamrzivaču i ormaru. To ništa bio je pirinač, kesica smrznutog povrća za djuveč i veza mladog crnog luka iz tatine (i mamine) bašte. I...šta učiniti a da se svi najedemo?

Brza želatinasta torta

Pre neki dan...poslali smo decu na dvodnevnu ekskurziju na Palić kod bake i dede 😉 I...sreća sreća radost...kada smo ih „sakupili“ sakupili smo uz njih i torte za zasladiti. MMMMmmmm...torta je bila – mljac.