Krompir salata u paradajz pireu

dana

Print Friendly, PDF & Email

Uobičajeno, ovu salatu pravimo sa sirćetom. Ovo je predlog za nešto drugačije a veoma jednostavno. Umesto sirćeta, koristimo paradajz pire, probajte, nećete se pokajati. Kod nas je bila servirana uz pastrmku sa orasima.

SASTOJCI:

paradajz pire
½ kg krompira
1 glavica crni luk

Krompir skuvamo u slanoj vodi. Prohladimo ga i isečemo na sitniju parčad. Luk naseckamo na režnjeve i umešamo sa krompirom. Prelijemo uljem i dodamo na to 2 -3 kašike paradajz pirea. Sve zajedno još jednom promešamo i serviramo.



likica-nis
Volim da kuvam i delim recepte.

1 KOMENTAR

POSTAVI ODGOVOR

Molimo Vas unesite Vaš komentar
Molimo Vas, unesite Vaše ime

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.

88,946FansLike
85FollowersFollow
3,388FollowersFollow
4,172FollowersFollow
1,298FollowersFollow
2,210SubscribersSubscribe

Domaća Nutella

Od svih kremova i eurokremova upakovanih u drugačije kutije i manje više – bolji ili lošiji nadimak, koji je taj koji je nepogrešivo prepoznatljiv? Nutella. Njamiii. To je, kratko i jasno, neponovljiv ukus! No, da budemo iskreni, tom je ukusu i cena neponovljiva 😀 Ovo je receptić koji je mnogo ukusan, mnogo podseća na Nutellu koja nas gleda sa polica u marketima a i sa cenom baš mnogo ne zaostaje 😀 No i onda, savetujem da ga isprobate jer je zaista ukusno i neponovljivo – domaće! Deci se mnogo dopalo namazano na hleb a ja sam ga upravo istrošila na Kinder tortu sa Nutellom i lešnicima.